İddaa Kuponu Paylaşım Platformu

İddaa Kuponu Paylaşım Platformu

En İddalı ve En Çok Kazandıran Tahmin Sitesi
KULLANICI PANELİ
NBA Tarihinin En İyi Oyuncuları

NBA'in en iyi oyuncusu kim ya da kimler? Araştırmamızı güncel verilere dayanarak değil, geçmişten günümüze uzanan bir aralıkta yapmak istedik... NBA tarihinin en iyi oyuncuları üzerine sunduğumuz listede en skorer isimler ve performanslarıyla yıllarca konuşulan efsane basketbol oyuncuları yer alıyor.

Michael Jordan

Dominique Wilkins ile girdikleri smaç yarışmalarını bilen bilir... Dev oyuncuların arasından sıyrılarak smaç üstüne smaç, sayı üstüne sayı bulan Michael Jordan'ın havada uzun süre kalabilmesi de avantajdı. Şimdilerde LeBron James adı geçiyor olsa da o hala NBA tarihinin en iyi oyuncuları arasında zirvede... Chigaco Bulls efsanesi 6 NBA şampiyonluğu yaşamış, 5 defa Mvp seçilmiştir.

Vince Carter

2.13'lük Fransız pivot, potanın tepesine ulaşarak attığı muhteşem sayılarla ünlüydü. Yaşayan efsane oldukça renkli ve heyecan verici bir basketbol figürü. En iyi smaç oyuncusu... Doğuştan bir yetenek.

Wilt Chamberlain

Tek bir maçta 100 sayı atarak rekora imza atan ünlü basketbolcu, 2 kez NBA şampiyonluğu görmüştür. 4 kez Mvp seçilmiştir ve günümüzde bile bazı rekorların sahibidir.

Magic Johnson

NBA maçlarını izlemek onunla daha bir paha biçilmez oluyordu. Hareketleri sebebiyle 'Magic' lakabını alan Johnson'ın 3 Mvp ödülü var. 5 kez şampiyonluk yaşadı.

Kobe Bryant

Los Angeles Lakers'ın yıldızı NBA'in en iyi oyuncuları arasında geçiyor. Kariyeri boyunca sayısız kez ödül almış, şampiyonluk görmüştür. Sayıları müthiştir. Efsane oyuncular arasına onu da eklememek imkansız...

LeBron James

Miami Heat ile 2 NBA şampiyonluğu yaşayan efsane oyuncu 4 kez Mvp ödülü aldı. Cleveland Cavaliers forması ile rekorlara imza attı. 2,03'lük forvet henüz 35 yaşında ve NBA liginin en iyi isimlerinden biri.

Shaquille O'Neal

Amerikan Basketbol Ligi'nin en sempatik oyuncularından olan Shaquille O'Neal da şampiyonluklara ve ödüllere doymadı. En iyi pivotlardan biriydi. Orlando Magic, Los Angeles Lakers, Miami Heat, Cleveland Cavaliers gibi takımlarda oynamış ve 2011 yılında kariyerini noktalamıştır.

İDDAA TAHMİN PLATFORMU Tahminleri ve Tahmincileri Takip Et, Analizleri Kaçırma ve Ödülleri Kazanmak için Kendi Tahminlerini Gir
PARTNERLERİMİZ Today Nations League Predictions,